FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Na miejscu drukujemy w formatach A4 / A3 oraz mniejszych... np, standardowy format wizytówkowy. Winietki. Zaproszenia ślubne w kwadracie czy prostokącie i inne dostosowane do wymagań klienta.
Drukujemy również na papierach klienta. Jedynym ograniczeniem jest gramatura - maksymalnie 300gr. Jednak w przypadku specyficznych papierów które mogą się blokować w drukarce lub ślizgać może zostać pobrana dodatkowa dopłata za wydruk do 50gr / kartka!
Pieczątki robimy standardowo w 15 minut. Jednak jeśli mamy duże obłożenie w pracy, ten czas może się trochę wydłużyć.
Nie posiadamy gotowego wzornika. Wszystkie zaproszenia robimy pod klienta, zgodnie z jego sugestiami i tak żeby mu jak najbardziej pasowało. Oczywiście pomagamy w doborze rozmiaru i formatu winietki czy zaproszenia. Tak żeby wszystko pasowało do aktualnych trendów i standardów.
Oczywiście! Wydrukujemy co państwo sobie życzą z Państwa projektu. Jednak z pewnymi zastrzeżeniami. Nie drukujemy w kolorach fluo oraz złotym i srebrnym. No i bardzo ważna sprawa. To co widać na monitorze, niekoniecznie musi odpowiadać temu co znajdzie się na wydruku. Wynika to z konwersji kolorów RGB na CMYK.
Przyjmujemy projekty w tradycyjnych formatach graficznych jpg/jpeg/png/tiff. Jak również wektorowych AI, CDR (Corel Draw). No i oczywiście PDF.
Najlepiej żeby posiadał rozdzielczość minimum 300 dpi /cal. Czyli 300 punktów na 2.54cm grafiki. Dotyczy to zdjęć. Jeśli rozdzielczość będzie mniejsza, też wydrukujemy. Jednak jakość wydruku może nie być „fotograficzna”.
Prosimy przesłać nam projekt na e-mail. (cyberkultura@op.pl) lub przynieść na pendrive.
Tak. Skanujemy dokumenty na nośniki danych klienta. Jak również wysyłamy na wskazany przez klienta adres e-mail.