Witamy i dziękujemy za odwiedziny!

Krótko o nas...

Firma powstała w 2006 roku i zdobyła wielu stałych i zadowolonych klientów prywatnych jak i instytucjonalnych. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług.

Podstawowym profilem naszej działalności jest mała poligrafia i reklama. Nie oferujemy wszystkiego z tych dziedzin, ale to co proponujemy umiemy zrobić dobrze i za rozsądną cenę.

Dodatkowo na miejscu jest kafejka internetowa, która jest jedyną w okolicy. Można drukować bezpośrednio ze stanowisk komputerowych.

Wszystkie zlecenia staramy się zrobić jak najszybciej, najczęściej na miejscu, a duże zlecenia można zostawić i odebrać w późniejszym terminie.

Nie pobieramy żadnych dodatkowych ukrytych opłat np. za otwieranie plików, za minimalne zamówienie, za udostępnienie naszej skrzynki pocztowej itp. Często zdarza się, że nie doliczamy za poprawienie, zszycie, obcięcie lub po prostu pomoc. Nie chodzi o to by z klienta ukradkiem "ściągnąć" jak najwięcej pieniędzy, ale o to by klient był zadowolony z usługi/towaru a my zadowoleni ze swojej pracy. Co więcej, staramy się zaproponować jak najkorzystniejsze (czyt. najtańsze/najlepsze) rozwiązanie co może potwierdzić wielu naszych klientów.

Jesteśmy elastyczni - znajdziesz u konkurencji taniej usługę/towar? Zapytaj nas czy nie zrobimy tego jeszcze taniej, lepiej, szybciej lub w większej ilości.

Za priorytet stawiamy sobie zadowolenie klienta! Przyjmujemy reklamacje po odejściu od kasy i jeśli z naszej winy zdarzy się problem, poprawiamy go na własny koszt lub udzielamy rabatu.

PS. Jeszcze "dwa słowa" co do cen...

  1. nie zawsze tam, gdzie na pierwszy rzut oka jest najtaniej, po podsumowaniu będzie rzeczywiście taniej, bo za zrobione źle zazwyczaj płaci się podwójnie.
  2. na każdą cenę końcową składa się nie tylko koszt zakupu w hurtowni - należy do niej doliczyć opłatę za czynsz, energię, ZUS, podatek, telefon, internet, ubezpieczenie, księgowość, terminal kart płatniczych, serwis, raty, transport, reklamę, koszty wymiany urządzeń uszkodzonych... no i przydało by się po tym wszystkim jeszcze coś zarobić, aby w ogóle chciało się robić:)